Міжнародний день птахів 1 квітня 2023р.

😍 Що Ви робите в очікуванні люблячої людини, яка повертається додому, подолавши далеку дорогу?
🤔 Облаштовуєте затишне перебування для неї;
🤔 Обов’язково чаклуєте над гостинцями та частуванням;
🤔 І виглядаєте у віконце — “коли вже?!”
🤔 Опісля, по-дитячому, радієте — “НАРЕШТІ!”
👫Саме так дітлахи 1 класу #НИЖНЬОСТРУТИНСЬКОГО_ЛІЦЕЮ готувались до #1_квітня_Міжнародного_дня_птахів! Адже вони дуууже люблять цих пернатих друзів.
🦜🕊🐦Першокласники із величезним захопленням допомагали рідним майструвати годівнички. А разом із своєю першою вч. Фреїшин Г.С. завзято прикріплювали їх на дерева біля ліцею. І, щедро насипавши корму, пильно спостерігали: чи вже “облаштувалися нові мешканці пташиних будиночків”?! Ох, які 🤩 щасливі були їхні оченята, коли помітили, що гостинцями хтось вже ласував 🤗
Турбота про птахів – це не тільки екологічна проблема. Птахи – частина нашого життя, нашої культури, нашого світогляду та світовідчуття. А слухаючи чарівний спів птахів, ми будемо милуватися ними, і згадувати їхнє значення для природи.
🐦Птахи — невід’ємна частина живої природи,🏞️ їх потрібно любити❤️ і берегти не лише тому, що вони корисні, а й тому, що вони переповнюють наше буденне життя масою позитивних емоцій.
🐦🦜🕊️ 1 квітня — МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ
ПТАХІВ.
Саме в цей день 1906 року підписана Міжнародна Конвенція з охорони птахів. Також цей День є хорошим приводом, щоб привернути увагу підростаючого покоління до вивчення і збереження птахів, а також поширення наукових знань про них, звернути увагу людства на проблеми збереження пташиного світу, адже вони стосуються всіх країн і континентів.
День птахів – не лише річниця Конвенції, а й час повернення пернатих з вирію. За традицією в цей час в очікуванні пернатих розвішуються шпаківні, дуплянки та інші «пташині будиночки». Повернення птахів святкується також як прихід весни.
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі