Квадрокоптер для ЗСУ від Нижньострутинського ліцею 2023р.

💙💛🏨💙💛 У нашому ліцеї постійно проводяться благодійні заходи…, акції на підтримку ЗСУ. Щойно почалася війна до цих заходів активно дулучилися всі учасники освітнього процесу: і вчителі, і учні, і батьки. Почалося все з маскувальних сіток і молитви, а далі… вареники, булочки, тушонки… Пекли, варили, консервували, кошти на потреби ЗСУ давали.
🤔 А на початку навчального року учнівський колектив поставив собі за мету ще якось масштабно допомогти ЗСУ, щоб наші односельчани чи близькі, що на фронті, відчули таку важливу підтримку і єдність; щоб наші хлопці побачили, наскільки ми їх любимо, підтримуємо, цінуємо та чекаємо вдома! Діти запалилися ідеєю купити авто для підрозділу, де служать наші.
👣 Для цього у ліцеї проводився Благодійний осінній ярмарок. Але коштів виявилося недостатньо для купівлі затребуваного автомобіля. Це був #Перший_крок до поставленої мети.
👣 #Другий_крок діти зробили самі. Під час зимових канікул на Різдвяні свята хлопці ліцею не відпочивали, а активно працювали. Вони організувались у Вертепне дійство та від хати до хати прославляли новонародженого Ісусика. А виручені кошти задонатили на омріяний автомобіль для фронту. Таким чином коштів було більше, ніж достатньо.
💸 У підсумку, результат перевершив сподівання! #УЧНІ_НИЖНЬОСТРУТИНСЬКОГО_ЛІЦЕЮ купили не авто, а #квадрокоптер (Mavic3 вартістю 88400грн.). І ще й долучилися до закупівлі #авто (385€, 3500грн., 70 л. дизпалива).
🇺🇦 Школярі в укритті під час повітряної тривоги розписали падяками та побажаннями квадрокоптер та прапор захисникам. А в подальшому волонтери доставили подарунок від вихованців #НИЖНЬОСТРУТИНСЬКОГО_ЛІЦЕЮ на місце призначення.
PS. Діти — це майбутнє… А їхні прагнення і вчинки показали нам, що це світле майбутнє! І воно в нас є!
🤝 Разом — ми потужна сила! 💪
💙💛СЛАВА УКРАЇНІ!💙💛
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі